Zmiany, zmiany, zmiany…

2013 był rokiem zmian dla  „Małego Morza”. W związku ze zmianami własnościowymi, postanowiliśmy unowocześnić obiekt i przenieść go w XXI wiek.

strefa_prestizuZmieniamy się dla Was!

Przed nami wiele wyzwań – m.in. stworzenie nowej strony internetowej, na której znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących oferty „Małego Morza”. Ułatwimy Wam pobyt dzięki wprowadzeniu zintegrowanych kart elektronicznych w pokojach hotelowych, restauracji i obsługujących bramę wjazdową. Poprawi to z pewnością jakość Państwa pobytu w naszym ośrodku.

Planujemy przebudowę restauracji i wprowadzenie nowoczesnego menu. Nowością oferty gastronomicznej będzie „Browar Władysławowo”, którego serce znajdować się będzie na terenie naszego obiektu.

Remont obejmie również część hotelową ośrodka, abyście Państwo mogli w miłych i przyjemnych warunkach odpoczywać po codziennych szaleństwach na wodzie. Odświeżony obiekt hotelowy wraz z restauracją, będzie dostępny dla Państwa przez cały rok!

Planujemy rozbudowę bazy noclegowej dla szkółek windsurfingowych i kitesurfingowych oraz WOPR. Nowoczesna infrastruktura poprawi i uatrakcyjni ofertę naszych Partnerów na terenie „Małego Morza”, a Państwo znajdziecie dla siebie więcej miejsca na plaży.

Całkowitej przemianie ulegnie molo – chcemy zwiększyć jego powierzchnię i uatrakcyjnić wygląd. Pragniemy, aby molo stało się centrum rekreacji. Nowym elementem będzie sauna, która pozwoli Państwu relaksować się po szkoleniach wind- i kitesurfingowych.

Wszystkich zmian dokonamy w przeciągu 2-3 lat. Mamy nadzieję, że nasze pomysły spotkają się z Państwa uznaniem i będziemy mieć przyjemność gościć na Małym Morzu w coraz lepszych warunkach.

Jak widać – czeka nas wiele pracy. Chcemy jednak, by kolejny sezon „Małego Morza”, był początkiem nowej epoki tego pięknego miejsca!

MAŁE MORZE – WIELKIE ZMIANY!