Nasza szkoła windsurfingu rozpoczęła działalność w 1992 roku na Mazurach w Ośrodku szkoleniowym w Ogonkach k / Węgorzewa pod nazwą Fun Board. W 1995 roku powstała nowa baza szkoleniowa nad Zatoką Pucką na Kempingu Małe Morze. W następnych latach Szkła podjęła ścisłą współpracę z firmą Board Sport w zakresie nowego sprzętu szkoleniowego i podniesienia standardu oferowanych usług. Wprowadziliśmy nowy program szkolenia – nowoczesny i dostępny dla każdego.
W 2000 roku Szkoła zmieniła nazwę na Board School i uzyskała licencję Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Sportów Wodnych VDWS  Nr 14137 i prawo wydawania międzynarodowych certyfikatów. Wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższej klasy sprzęt szkoleniowy i doskonały akwen oraz profesjonalna kadra zapewnia maksimum efektów szkolenia oraz wspaniałą zabawę nad wodą.
Baza szkoleniowa naszej Szkoły znajduje się 3 km od Władysławowa (jadąc w kierunku Helu) na terenu Kempingu Małe Morze. Akwen północnej Zatoki Puckiej zapewnia doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu, zwłaszcza dla początkujących, ale również dla zaawansowanych. Szkoła wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt firmy Neil Pryde, JP i BIC Sport.

Kontakt:
Board School
Camping Małe Morze
tel.: +48 602 102 934
e-mail: bogdan@boardschool.pl
www.boardschool.pl